Český Banát 18 Program PsB

11-22.7.2018

Tábor s prvky dobrovolnictví v drsné romantice rumunského Banátu.

Prazvláštní mystika rumunského kraje a panenská příroda. Řeka a hory, lesy a my. Zacvičíme si jogu, akrojogu, zahrajeme hry (improdivadlo), zameditujeme si, vyzkoušíme si základy REIKI ,seznámíme se s místními a vydáme se na několikadenní putování po karpatských horách a českých vesnicích.

Blíže o vesničce Rovensko, okolních vesnicích (navštívíme ještě pravděpodobně Gernik a Sv. Helenu) a nádherné místní přírodě....

nalezneš na www.Banat.cz

Pokud by byl někdo náročnější je možné ti domluvit u místních spaní v domě na postelých s peřinou a sociálním zařízením (WC, v některých domech i sprcha). Ubytování u místních si hradí každý sám a není v ceně tábora.

Účastnický poplatek: předběžně (závisí od výše získané dotace na projekt): 3950,-Kč (v ceně skromné ubytování na statku, strava zajištěna naším kuchařkou, organizační a programové zabezpečení akce, bohatý program) + cesta (počítáme se zajištěním autobusu v cenách obvyklých aktuálně cca 1350,-Kč/jedna cesta a cca 2700,-Kč/cesta tam i zpět). V ceně není individuální pojištění, případná další doprava na místě, případné ubytování u místních, osobní nákupy apod. Pokud si účastník zajistí dopravu sám, nehradí náklady na cestu.

Místo na táboře je rezervované až po uhrazení nevratné zálohy 2500,-Kč. Je možné, v případě neúčasti, za sebe najít náhradu.

Po vyplnění přihlášky ti do 10 dnů na Tvůj email zašleme dobrobnější dotazník (od 1.4. bude ke stažení i na stránkách akce). Po jeho vyplnění a zaslání na email CeskyBanat@centrum.cz ti zašleme informace k úhradě zálohy ve výši 2500,-Kč.


Druh: Prožitková
Pomůžeme s: Rozličné pomocné práce u místních na hospodářství, v sadech nebo na poli, čištění pramene apod.
Čas věnovaný práci: Denně se budete práci věnovat asi 7 hodin. Obvykle se však nepracuje všechny dny.
Ubytování: Tábor proběhne v Rumunsku v české vesničce Rovensko (Český Banát) a jejím okolí. Ubytování je ve skromném stylu v budově na karimatkách ve spacácích, nebo ve vlastních stanech na louce vedle domu. WC suché, mytí u pramenů na konci vesnice.
Místo: Rumunsko, Český Banát
Věk: od 16 do 35 let
Pořádající ZČ nebo klub: ZČ HB Modrý kámen
Organizátorský tým: Robby, Zuzka a spol.
Účastnický poplatek (Kč): 3950
Přihlášení a kontakt: Robby
Telefon: 603375481
Email: CeskyBanat@centrum.cz
Web: svycarna.eu

Najdi svou akci