Postpravda

akce příroda
víkendovka
Datum
Místo Mníšek pod Brdy
Věk 18–26 let
Cena 300 Kč
Kontaktní osoba Katka
731 066 829
katsafarova@gmail.com
Web akce: facebook.com

Co na nás čeká

Otevři oči! Tohle se v mainstreamu nedozvíš. Probuď svou mysl a přidej se k řádu pro lepší svět a multiglobalismus. V žoldu retrodolaru podpoříme Nový Světový Superřád! Stvoříme účelovou kampaň na podporu lepších lidí za pomoci iluminátů a mimozemštanů. Všichni lžou a proto se naučíme lhát nejvíc! Vybrali jsme právě Tebe, abys tomu všemu porozuměl. Pošli to co nejvíce lidem! To vše a ještě mnohem víc. Původní cena 300 Kč, nyní s úžasnou slevou jen 300 Kč! Zapiš se ihned.

Co, kde a jak

Postpravda je pracovně-prožitková akce na téma fake news. Můžeš se těšit na outdoorový zážitkový program, aktivní pohyb i relax, hry, diskuze, informace a dezinformace o dezinformacích a informacích: čeká tě úvod do tématu dezinformací, naučíš se, jak odlišit nesmysly a cílené manipulace od důvěryhodných informací. A samozřejmě se seznámíš se spoustou bezva lidí jak z řad účastníků, tak organizátorů!

Dobrovolnická pomoc

Čištění ekologicky významné stráně v Mníšku pod Brdy od vyřezaných náletů.

Malá ochutnávka

Postpravda je v pořadí už druhou rozruší akcí na téma dezinformace. Pro inspiraci, lepší představu a pokochání se fotkami se můžeš podívat na facebookovou stránku loňské víkendovky.
I když jsi už ale loni na akci byl/a, rozhodně můžeš jet znovu! Program vymýšlíme zbrusu nový a nemusíš se bát, že by se příliš opakoval.

Organizační tým

Těší se na tebe Katka, Přemek, Lukáš, Wawi, Kačka.

Kontakt

Kontaktní osoba: Katka
E-mail: katsafarova@gmail.com
Telefon: 731 066 829
Webová stránka: odkaz